Zestaw V Max2.0 + wąż M PRO

Odkurzacz centralny V Max 2 0 jest urządzeniem o dużej mocy, pozwalającym na stosowanie do instalacji o łącznej długości nawet 100m, do 18 punktów ssących. Może być więc stosowany w domach, hotelach, czy też salach balowych o dużej powierzchni.

 Wykorzystuje technologię pełnego cyklonu, która pozwala na wydajną filtrację powietrza z brudu bez wykorzystania filtra, co automatycznie oszczędza nasz czas przy wymianie filtra. Dzięki takiej konstrukcji, odkurzacz posiada charakterystykę liniową jeśli chodzi o siłę ssania.

 Zastosowany w jednostce, duży, silny – do 2000 Watt, silnik wolnoobrotowy sprawia, że jego moc będzie w pełni wystarczająca do codziennych zastosowań. Natomiast jego konstrukcja sprawia, że wykonując swoją pracę nie wchodzi na wysokie obroty. Dzięki temu mniej się grzeje, a ponieważ, jak wiadomo ciepło jest wrogiem wszelkiego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jego żywotność jest bardzo wydłużona.

 Jak wiadomo wszelkie obecnie produkowane urządzenia muszą spełniać europejskie normy energetyczne. Projektanci odpowiedzialni za odkurzacz V MAX dopilnowali, aby ta jednostka spełniała je bez najmniejszych problemów. Dlatego charakteryzuje się on świetnym stosunkiem wydajności do mocy silnika oraz obniżonym poziomem hałasu.

Parametry podstawowe
Symbol: 
V Max 2.0 bezfiltrowy M PRO
Kategoria: 
Zestawy Aspilusa
Kraj produkcji: 
Portugalia
Okres gwarancji: 
7 [lat]
Parametry techniczne
Podciśnienie: 
32,7 [kPa]
Wydajność: 
799,0 [l/s]
Siła ssąca: 
651 [W]
Poziom hałasu: 
60 [dB]
Pojemność zbiornika na kurz: 
50,0 [l]
Średnica: 
35,0 [cm]
Wysokość: 
107,0 [cm]
Waga: 
15,0 [kg]
Ilość silników: 
1
Ilość turbin: 
1
Turbina: 
2-stopniowa
Parametry instalacji ssącej
Maksymalna długość rurociągu: 
100,0 [m]
Maksymalna ilość gniazd ssących: 
18
Parametry dodatkowe

Specyfikacja zestawu M PRO

jednostka centralna V MAX 2.0

wąż ssący Power Control z regulacją mocy i informatorem w rączce

rurę teleskopową stal szlachetna, zapinana na zatrzask

plastikowy wieszak na wąż ssący

szczotkę dwu funkcyjną ABS – zabezpieczona gumą przed obijaniem

szczotkę Premium z końskim włosiem do podłóg drewnianych i płytek

szczotkę szczelinową Premium

szczotkę do kurzu Premium

szczotkę do tapicerki wraz z nakładką z włosiem Premium

każdy zestaw zawiera tłumik, wieszak na odkurzacz wraz z kołkami

 

Informator w rączce

 Kontrola serwisowa – Gdy upłynie 480h pracy odkurzacza, lampka znajdująca się na jednostce zaczyna migać czerwonym światłem. Dla użytkownika jest to informacja, że powinien wymienić szczotki silnika. Po kolejnych 20h jednostka zostanie wprowadzona w tryb serwisowy, który uniemożliwia uruchomienie silnika do momentu przeprowadzenia przeglądu.

Kontrola zapełnienia zbiornika – Po upływie 3 godzin pracy, jednostka wstrzymuje odkurzanie. Jest to przypomnienie o tym, że należy opróżnić zbiornik z zebranym brudem. Jeśli wiemy, że zbiornik nie jest jeszcze zapełniony możemy uruchomić odkurzacz bez opróżniania depozytu z pomocą uchwytu węża.

Zabezpieczenie Termiczne – Po upływie 2 minut pracy urządzenia z temperaturą powyżej 85ºC jednostka sterująca zatrzymuje pracę silnika. Użytkownik zostaje poinformowany o tym za pomocą lampki sygnalizacyjnej, która zacznie pulsować. Urządzenie wznowi swoją pracę, gdy temperatura spadnie poniżej 60ºC.

Oferta promocyjna
Cena: 9.224,00 zł

Wizualizacje