Aspilusa AQUA MATIC 400

AQUA MATIC 400, odkurzacz centralny wodny

Bezobsługowy, z automatycznym opróżnianiem zanieczyszczeń.

 Odkurzacz centralny separacja wodą, ogromna moc ssąca niezachwiana filtrem. Największa czystość i wygoda użytkowania spośród wszystkich odkurzaczy centralnych dostępnych na rynku. Odkurzacz centralny wodny, AQUA MATIC 400 to jednostka praktycznie bezobsługowa, które nie tylko umożliwia odkurzanie również na mokro, ale też samodzielnie opróżnia zbiornik z brudami. A do tego: jest to model praktycznie bezawaryjny i o bardzo dużej żywotności.

Zastosowana w Aqua Matic 400, najmocniejsza 3 stopniowa turbina silnika Domel 1900W pozwala na odkurzanie nawet w odległości 65 metrów od punktu ssania. Automatyczne opróżnianie odbywa się na zasadzie spłukiwania do kanalizacji, po zapełnieniu 30 litrowego zbiornika na zanieczyszczenia; proces ten nie wymaga wykonania przez użytkownika żadnej pracy.

W skrócie: więcej czasu na przyjemności. Aqua Matic 400 to świetna, bezobsługowa jednostka centralna, opróżnia się do kanalizacji i przeznaczona jest dla naprawdę wymagających osób, które cenią sobie nie tylko skuteczność i wygodę odkurzania, osiągnięte w tym modelu dzięki znakomitej turbinie, ale też wygodę, którą zapewnia najnowocześniejszy system czyszczenia filtra.

Parametry podstawowe
Symbol: 
AQUA MATIC 400
Kategoria: 
Aspilusa
Kraj produkcji: 
Portugalia
Okres gwarancji: 
5 [lat]
Parametry techniczne
Podciśnienie: 
38,0 [kPa]
Wydajność: 
695,0 [l/s]
Siła ssąca: 
614 [W]
Poziom hałasu: 
63 [dB]
Pojemność zbiornika na kurz: 
15,0 [l]
Średnica: 
30,0 [cm]
Wysokość: 
113,0 [cm]
Waga: 
15,0 [kg]
Ilość silników: 
1
Silnik: 
1.800 [W]
Ilość turbin: 
1
Turbina: 
3-stopniowa
Parametry instalacji ssącej
Maksymalna długość rurociągu: 
65,0 [m]
Maksymalna ilość gniazd ssących: 
16
Parametry dodatkowe
Cena: 10.500,00 zł

Wizualizacje